Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Pożar w salonie rowerowym w Polkowicach

Przed godziną 6 w sobotę 14 maja 2022 doszło do pożaru budynku przy ul. Miłosnej w Polkowicach.

Pożar traw i lasu w Jędrzychowie.

2 kwietnia 2022 po godzinie 14 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze traw w Jędrzychowie – wylot na Szklary Górne.

Pożar domu w Szklarach Dolnych

2 kwietnia 2022 od godziny 5 rano trwały działania gaśnicze przy pożarze budynku mieszkalnego w Szklarach Dolnych. Strażacy przez kilka godzin walczyli z ukrytym pożarem stropu, który przeniósł się na poddasze. 

Pożar 1 ha traw w Nowej Wsi Lubińskiej

29 marca 2022 po godzinie 18 obsługa wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych zauważyła zadymienie wydobywające się z lasu w okolicy Nowej Wsi Lubińskiej.

Dwa pożary traw w okolicy Parchowa.

28 marca 2022 po godzinie 18 wpłynęła informacja o pożarze nieużytków widzianym z wieży obserwacyjnej Lasów Państwowych w okolicy Nowej Kuźni w gm. Radwanice.

Pożary lasów w gminie Chocianów

28 marca 2022 po godzinie 15 doszło do pożaru lasu w okolicy Szklar Dolnych. Pożar szybko został zlokalizowany przez Lasy Państwowe. Na miejsce jako pierwszy dotarł samolot gaśniczy M18 PZL Dromader z Leśnej Bazy Lotniczej w Lubinie, który wykonał zrzut wody na płonący młodnik sosnowy.

Pożar 30 ha nieużytków przy ul. Łąkowej w Przemkowie

W niedziele (27 marca) o godzinie 12 dwa zastępy z Ochotnicza Straż Pożarna w Przemkowie zostały zadysponowane do pożaru traw przy ul. Łąkowej. Już w trakcie dojazdu widać było duże zadymienie.

Pożar ponad 80 ha traw w Łężcach.

W niedzielę 20 marca 2022 o godzinie 13.20 jednostki straży pożarnej zostały zadysponowane do pożaru traw w kierunku miejscowości Łężce. Po przybyciu na miejsce pierwszych dwóch naszych zastępów zastano płonącą trawę na nieużytkach.

Ogromny pożar traw pod Teodorowem.

W niedzielę 13 marca 2022 po godzinie 18 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze nieużytków w okolicy miejscowości Teodorów w gminie Radwanice.

Pożar 10 ha traw w Jędrzychowie.

12 marca 2022 po godzinie 13 w okolicy Szkoły Podstawowej w Jędrzychowie zauważono pożar suchych traw za obiektem szkoły. Na miejsce zadysponowano niezwłocznie zastęp z OSP Sobin.

Pożar stogu w Szklarach Dolnych.

10 lutego 2022 przed godziną 21 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Polkowicach wpłynęła informacja o pożarze stogu siana w Szklarach Dolnych. Do pożaru doszło przy drodze wylotowej na miejscowość Brunów.

Pożar butli z gazem w Piotrowicach.

31 stycznia 2022 około godziny 18 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze oraz wybuchu butli z gazem w budynku mieszkalnym w Piotrowicach w gm. Przemków.

Fałszywe zgłoszenie o pożarze przy ul. Legnickiej w Polkowicach.

30 stycznia 2022 po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze mieszkania przy ul. Legnickiej 7 w Polkowicach.

Pożar domu w Łagoszowie Wielkim

17 stycznia 2022 po godzinie 6 do Stanowiska Kierowana KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze dachu budynku jednorodzinnego w miejscowości Łagoszów Wielki w gm. Radwanice. 

Pożar garażu w Chocianowie przy ul. Kolejowej

8 stycznia 2022 przed godziną 8 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęła informacja o pożarze garażu w Chocianowie przy ul. Kolejowej.

Pożar w mieszkaniu oraz zadymienie klatki schodowej.

Do pierwszego wieczornego piątkowego (07.01.2022) zdarzenia doszło przy ul. Górników w Polkowicach po godzinie 17 służby otrzymały o wydobywającym się dymie z jednych z okien. Na miejsce niezwłocznie zadysponowano służby.

Zadymienie klatki schodowej w Polkowicach przy ul. Legnickiej

2 stycznia 2022 po godzinie 19 służby ratownicze powiadomione zostały o zadymieniu na klatce schodowej w bloku przy ul. Legnickiej 7 w Polkowicach. Na miejsce zadysponowano niezwłocznie służby.

Pożar pustostanu w Kłobuczynie

1 stycznia 2022 po godzinie 3 nad ranem w miejscowości Kłobuczyn doszło do pożaru niezamieszkałego budynku mieszkalnego. 

Pożar w przewodzie kominowym w Świnienie

Dziś 29 grudnia 2021 w miejscowości Świnino w gminie Grębocice doszło do pożaru w przewodzie kominowym jednego z budynków mieszkalnych.

Pożar budynku w Przemkowie - Poszkodowany strażak

W niedzielę (26 grudnia) kilka minut po północy do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego przy ul. Garncarskiej w Przemkowie.

Pożar w garażu przy ul. Dębowej w Polkowicach

26 grudnia 2021 w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia przed godziną 10 do Stanowiska Kierowania KP PSP Polkowice wpłynęło zgłoszenie o pożarze w budynku jednorodzinnym przy ul. Dębowej w Polkowicach.

Pożar pustostanu w Jędrzychowie - 5 zastępów w akcji!

18 grudnia 2021 po godzinie 18 na terenie byłej gorzelni w Jędrzychowie doszło do pożaru pustostanu. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice oraz OSP Sobin, OSP Nowa Wieś Lubińska oraz OSP Szklary Dolne i policja.

Pożar w Koźlicach - 1 osoba nie żyje.

20 października 2021 o godz. 19.40 wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Koźlice w gminie Gaworzyce. Ze zgłoszenia wynikało, że w budynku uwięziona została jedna osoba.

Zdarzenia z Soboty - 25.09.2021

Intensywnie zaczął się sobotni poranek w powiecie polkowickim. W godzinach porannych do Stanowiska Kierowania KP PSP w Polkowicach wpłynęło zgłoszenie o alarmie z monitoringu przeciwpożarowego na terenie jednej z firm przy ul. Strefowej w Polkowicach.

Pożar autokaru pod Kłębanowicami

9 września 2021 po godzinie 18 na trasie Kłębanowice – Sieroszowice doszło do pożaru komory silnika autobusu marki Man. Pożar szybko rozwinął się na całość pojazdu.

Pożar balotów w Szklarach Dolnych

8 września 2021 po godzinie 18 w Szklarach Dolnych doszło do podpalenia kilkunastu balotów znajdujących się na polu. Do działań skierowano zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice, OSP Szklary Dolne, OSP Chocianów oraz OSP Sobin. Na miejsce przybył także patrol policji.

Pożar lasu pod Nową Wsią Lubińską

19 czerwca 2021 po godzinie 17 doszło do pożar lasu w okolicy miejscowości Nowa Wieś Lubińska.

Pożar mieszkania w wieżowcu przy ul. Hubala w Polkowicach.

w Sobotę 19 czerwca 2021 po godzinie 11 doszło do pożaru mieszkania przy ul. Hubala w Polkowicach. Do pożaru doszło na 10 piętrze budynku.

Pożar 240 balotów słomy w Polkowicach

3 czerwca 2021 po godzinie 17 na polu w okolicach ul. Cytrynowej w Polkowicach doszło do pożaru stery słomy. Po dojeździe dwóch zastępów straży pożarnej z JRG Polkowice zastano szybko rozwijający się pożar stogu.

Pożar plebani przy Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Jakubowie.

W nocy 3 maja 2021 o godzinie 23.13 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Polkowicach wpłynęło zgłoszenie o pożarze plebani przy Sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie. Dyżurny do działań łącznie zadysponował 23 zastępy straży pożarnej z terenu powiatu polkowickiego i głogowskiego.

Pożar w magazynie na terenie składowiska w Kłopotowie.

12 kwietnia 2021 po godzinie 18 na terenie składowiska w Kłopotowie gm. Lubin doszło do pożaru w magazynie.

Pożar zabudowań w Przemkowie oraz pojazdu na DK-12

W sobotę (10 kwietnia) około godziny 23:50 służby zostały zadysponowane do pożaru garażu przy ul. Szprotawskiej w Przemkowie. Po przybyciu na miejsce zastano zabudowania gospodarcze objęte w całości ogniem.

Pożar sterty opon w Polkowicach przy. ul. Dąbrowskiego

27 marca 2021 po godzinie 14 doszło do pożaru sterty opon na ternie jednej z firm przy ul. Dąbrowskiego w Polkowicach. Na miejscu pracowały zastępy z JRG Polkowice oraz pojazd operacyjny, dwa zastępy z OSP Sobin, zastęp z OSP Sucha Górna, OSP Grębocice, OSP Parchów, policja służby leśne.

Wybuch gazu w Chocianowie - 1 osoba ranna.

Wybuch oparów gazu z butli gazowej w jedynym z budynku w Chocianowie. W wyniku wybuchu jedna osoba została poparzona.

Pożar poddasza budynku wielorodzinnego w Dzikowie

Nocny pożar poddasza budynku wielorodzinnego w Dzikowie. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z powiatu polkowickiego oraz głogowskiego.

Pożar około 10 ha traw pod nowym Dworem

3 marca 2021 około godziny 12 w okolicy miejscowości Nowy Dwór w gminie Radwanice doszło do rozległego pożaru nieużytków. Pożarem objęte zostało około 10 traw. 

Pożar pojazdu marki Audi w Żukowie

14 lutego 2021 w godzinach wieczornych na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Żuków gm. Polkowice doszło do pożaru samochodu osobowego marki audi. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Pożar budynku w Chocianowcu oraz inne zdarzenia

Dziś we wtorek 9 lutego 2021 w miejscowości Chocianowiec doszło do pożaru zabudowań. Na miejscu działania prowadziły zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice, JRG 3 Chojnów, OSP Trzebnice, OSP Szklary Dolne, OSP Parchów, OSP Chocianów oraz Policja.

Pożar komórki oraz budynku w Chocianowie.

1 lutego 2021 po godzinie 16 doszło do pożaru w miejscowości Chocianów przy ul. Piotrowskiej. Zapaleniu uległa komórka z drewnem, pożar bardzo szybko rozprzestrzenił się na budynek mieszkalny.

Pożar w budynku mieszkalnym w Ostaszowie

27 stycznia 2021 przed godziną 18 doszło do pożaru w budynku mieszkalnym w miejscowości Ostaszów w gminie Przemków. 

Pożar zabudowań gospodarczych w Nowej Kuźni

25 stycznia 2021 po godzinie 12 doszło do pożaru zabudowań gospodarczych w miejscowości Nowa Kuźnia. Trwa akcja gaśnicza. Pożar został już opanowany i trwa mozolne dogaszanie oraz przelewanie pogorzeliska i rozbieranie uszkodzonych zagrażających upadkiem elementów budynku.

Pożar budynku mieszkalnego w Jakubowie oraz czujka na Strefie w Polkowicach

14 stycznia 2021 po godzinie 8 w miejscowości Jakubów (gm. Radwanice) doszło do pożaru w budynku mieszkalnym. Strażacy po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastali bardzo duże zadymienie w mieszkaniu, gdyż zarzewie ognia znajdowało się na pierwszym piętrze reklama i części poddaszowej budynku.

Ogromny pożar traw w Nowej Kuźni

W poniedziałek 6 kwietnia 2020 po godzinie 14 w rejonie miejscowości Nowa Kuźnia w gm. Radwanice doszło do pożaru nieużytków.

Pożar nieużytków Ostaszów - Koźlice.

22 lutego 2020 w godzinach wieczornych doszło do rozległego pożaru nieużytków na linii Ostaszów - Koźlice. Po kilku godzinach strażakom udało się wygasić praktycznie wszystkie ogniska pożaru. Sojusznikiem okazały się opady deszczu.

Pożar butli z acetylenem w Sobinie - Aktualizacja

17 lutego 2020 w Sobinie przy ul. Kryształowej doszło do pożaru butli z acetylenem. Na miejscu pracowały w pierwszej fazie zastępy z JRG Polkowice w tym pojazd operacyjny oraz zastępy OSP Sobin, OSP Sucha Górna, OSP Nowa Wieś Lubińska. Strażacy schładzali płonącą butle oraz zabezpieczali miejsce zdarzenia.

Pożar altanki - jedna osoba poszkodowana

16 lutego 2020 przed godziną 20 w Radwanicach przy ul. włókienniczej doszło do pożaru altany. Po dojeździe dwóch zastępów z OSP Radwanice strażacy podczas akcji gaśniczej napotkali w pobliżu miejsca zdarzenia osobę poszkodowaną.

Mieszkaniec przemkowa - So 21 Maj - 08:19

Co w Przemkowie

112 - So 21 Maj - 08:19

22 Polkowice wyjazd powalone drzewo

98 - So 21 Maj - 08:19

84 Nowa Wieś powalone drzewo

RCB - Pt 20 Maj - 14:34

Dziś wieczorem możliwe pierwsze w trym roku większe burze

Gość - Pt 20 Maj - 08:26

Próba samobójcza po lekkim naćpaniu na Kościuszki 20 ale małolata odjechała innym transportem niż ładny Mercedes z firankami, założyli kajdanki i został tylko transport na koszt podatnika

Xd - Pt 20 Maj - 07:11

Chocianów wyje, co się dzieje?

xxx - Cz 19 Maj - 19:06

Przemków pożar traw oraz samochodu osobowego. Dwa zdarzenia

Master - Cz 19 Maj - 17:30

Co jest Przemków ?

X - Cz 19 Maj - 17:25

Przemków co się palie

X - Cz 19 Maj - 09:49

Pojechali lekkim to pewnie wypadek

Chocianów - Cz 19 Maj - 09:43

Pojechali na zacisze

X - Cz 19 Maj - 09:43

Kolejne jednsotki słychać jak tam jadąCo się dzieje?

X - Cz 19 Maj - 09:37

Pojechali w stronę netto

Aa - Cz 19 Maj - 09:26

Syrena Chocianów wiadomo co? :(

Mieszkaniec Chocianowa - Cz 19 Maj - 09:25

Chocianów wyje wiadomo co się dzieje

X - Śr 18 Maj - 23:41

Przemków pojechal do jedrychowka Pożar balotów

Mieszkaniec przemkowa - Śr 18 Maj - 22:30

Co w Przemkowie

X - Śr 18 Maj - 14:00

Gdzie chocianów pojechał?

Strażak - Śr 18 Maj - 12:57

Pożar lasu kaźmierzów 22 68 92 nadleśnictwo i dromader

998 - Pn 16 Maj - 19:57

Pożar garażu Polkowice ul. Polna

998 - Pn 16 Maj - 19:57

Pożar lasu w Chocianowie i Sieroszowicach

lp - Pn 16 Maj - 18:02

ktoś wie jak się skończył wypadek koło netto?

kk - Pn 16 Maj - 17:56

znowu coś na sygnale jedzie, co się dzieje

Ww - Pn 16 Maj - 17:03

Jechałam ponad godzinę temu i dalej stali :S

Ja - Pn 16 Maj - 16:21

Jak w Chocianowie? Droga koło Netto już przejezdna?

Ww - Pn 16 Maj - 13:34

Wypadek na trojkącie obok netto

Mieszkaniec - Pn 16 Maj - 13:08

Chocianów wyje co się dzieje

Z - Pn 16 Maj - 11:52

Dromadery 2 lata na zmianę za chocianow

X - Pn 16 Maj - 11:24

Co się dzieje że Dromader leciał nad chocianowem ?

Ghana - Pn 16 Maj - 07:16

Co w zabicach

Gosc - So 14 Maj - 05:59

Sonbi polecil na 2 auta cos sie dzieje

xxx - Pt 13 Maj - 15:58

DW 333 Polkowice Przemysłowa wypadek

Gość - Pt 13 Maj - 14:51

Gdziw sobin Pojechal

xxx - Pt 13 Maj - 14:25

22, 64 i 84 plus Dromader pożar lasu NWL

sss - Cz 12 Maj - 16:20

DK-12 potrącenie rowerzysty Buczyna

Ja - Śr 11 Maj - 18:01

Pozar w brunowie na starym PGR, osp szklary dolne 2x, osp trzebnice i jrg polkowice, dromader

Aleks - Śr 11 Maj - 17:48

Brunów pożar,dym czarny widać

katia11 - Śr 11 Maj - 07:43

co w Przemkowie?

Gość - Pt 6 Maj - 18:20

Co się dzieje w Przemkowie coś na sygnałach przejechało już drugi raz

Gosc - Pt 6 Maj - 17:45

ul. Kominka Polkowice ran obyło potrącenie dziecka

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj

Aktualnie

6
Online

22-05-22