Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

Dachowanie na DW 331 za Polkowicami

5 grudnia 2021 po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej numer 331 kilka kilometrów za Polkowicami w stronę Parchowa doszło do zdarzenia drogowego.

Dachowanie na DK-3 w Polkowicach

4 grudnia 2021 godzina 12 - Zdarzenie drogowe na DK-3 w Polkowicach na wysokości stacji paliw Shell. Kierujący pojazdem osobowym marki audi stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi dachując w przydrożnym rowie.

Zderzenie smieciarki z pojazdem osobowym - 1 osoba poszkodowana.

29 listopada po godzinie 12 na skrzyżowaniu ul. Kopalnianej z ul. Działkową w Polkowicach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem śmieciarki na podwoziu MAN oraz pojazdem osobowym marki Ford Mondeo.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej.

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają intensywne poszukiwania sprawcy! Trwają intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku na DW331 około kilometr za Polkowicami w stronę Parchowa.

Zdarzenie drogowe w Chocianowie - 3 osoby ranne

#Chocianów Zdarzenie drogowe w Chocianowie na drodze wojewódzkiej DW328 - wylot na Bolesławiec. W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe.

Ciężarówka na boku na S-3 pod Mieszkowem

7 września 2021 po godzinie 15 na S-3 (235 km) okolice Mieszkowa w gminie Gaworzyce na pasie w kierunku Polkowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą.

Tragiczny wypadek pod Tarnówkiem.

We wtorek 20 lipca 2021 tuż przed godziną 13 na drodze pomiędzy Polkowicami i Rudną okalającej zbiornik odpadów poflotacyjnych "Żelazny Most" doszło do tragicznego wypadku.

Kolizja na DK-3 z ul. Kominka w Polkowicach.

W czwartek 15 lipca 2021 po godzinie 11 doszło do zderzenia drogowego na DK-3 skrzyżowanie z ul. Kominka w Polkowicach. Zderzenie pojazdu osobowego marki audi oraz mercedes.

Trzy osoby poszkodowane w wyniku dachowania w Duninowie.

W niedziele 11 lipca 2021 po godzinie 8 w Duninowie na przeciwko jednostki wojskowej (DW328) doszło do dachowania pojazdu osobowego marki mazda.

Zdarzenie drogowe w Trzebnicach - 2 osoby poszkodowane

W sobotę 19 czerwca 2021 przed godziną 11 w Trzebnicach (wylot na DW335) doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego z naczepą oraz pojazdu osobowego. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby w tym jedna ciężko.

Lubin: Zderzenie trzech pojazdów - 10 osób poszkodowanych

W piątek 18 czerwca 2021 około godziny 16 na trasie Lubin - Rudna na wysokości Składowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało 10 osób.

Zdarzenie na Trasie Chocianów - Trzmielów.

21 maja 2021 przed godziną 16 na trasie Chocianów - Trzmielów doszło do poważnego zdarzenia drogowego. W wyniku dachowania pojazdu osobowego poszkodowane zostały dwie osoby. Podczas działań pojawiła się informacja o trzeciej osobie poszkodowanej. Informacji tej po przeszukaniu okolic miejsca zdarzenia oraz działań policji nie potwierdzono.

Wypadek na trasie Chocianów - Pasternik - 1 osoba nie żyje, dwie ranne.

W sobotę 24 kwietnia 2021 po godzinie 14 na trasie Chocianów - Pasternik doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 26-letni mężczyzna. 

Zdarzenie drogowe na S-3 pod Kłobuczynem

10 kwietnia 2021 przed godziną 6 na drodze ekspresowej S-3 w gminie Gaworzyce doszło do zdarzenia drogowego z udziałem busa. 

Śmiertelny wypadek na S-3 - Nie żyją dwie osoby

18 lutego 2021 po godzinie 16 pod miejscowością Potoczek na drodze ekspresowej S-3 (251 km) - Kierunek Zielona Góra, doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Czołowemu zderzeniu uległ pojazd osobowy marki renault oraz toyota. 

Ciężarówka wypadła z drogi - Biedrzychowa

15 lutego 2021 w godzinach porannych w rejonie miejscowości Biedrzychowa w gminie Polkowice w rejonie ronda prowadzącego na drogę S-3 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. 

Zdarzenie drogowe oraz pożar sadzy w kominie

10 lutego 2021 zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów w miejscowości Żuków w gminie Polkowice. Na miejscu pracują zastępy straży pożarnej z JRG Polkowice oraz OSP Grębocice i OSP Tarnówek oraz policja.

Seria porannych zdarzeń na drogach.

14 stycznia 2021 o poranku doszło do serii zdarzeń drogowych, do których przyczyniły się nocne opady śniegu. Na trasie Polkowice - Trzebcz dwukrotnie autokar zsunął się do przydrożnego rowu. Ruch był utrudniony przez kilka godzin. 

Zdarzenie drogowe DK-12 Nowy Dwór

2 stycznia 2021 przed godziną 15 za miejscowością Nowy Dwór w stronę Przemkowa na Drodze Krajowej numer 12 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu osobowego.

Sylwestrowe Interwencje 2020 - Aktualizacja

31 stycznia 2020 od rana służby powiatu polkowickiego interweniują przy ostatnich w tym roku akcjach. O poranku liczba interwencji za rok 2020 wynosiła 1176.

Wypadek na DW 331 w Chocianowie - 4 osoby ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 18 doszło do poważnego zdarzenia drogowego na DW 331 ul. Głogowska w Chocianowie. Zderzenie czołowe dwóch pojazdów. 4 osoby zostały poszkodowane w tym dwoje małych dzieci.

Zdarzenie w Chocianowie na DW331 - 2 ranne

20 grudnia 2020 po godzinie 4 nad ranem na drodze wojewódzkiej nr. 331 w okolicy cmentarza w Chocianowie doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane.

Zdarzenie z udziałem D0221 ZRM Polkowice.

18 listopad 2020 po godzinie 14 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 3 z ul. Kopalnianą w Polkowicach doszło do zdarzenia z udziałem Ambulansu PR Legnica.

Śmiertelny wypadek na wjeździe na S3 - 1 osoba nie żyje, trzy ranne.

Przed godziną 3 w nocy na dojeździe do ronda drogi ekspresowej S-3 w okolicy miejscowości Kaźmierzów od strony Polkowic (Miejsce pamiętnego wypadku masowego z 6 grudnia 2018) doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Tragedia pod Trzęsowem w gminie Grębocice.

18 października 2020 po godzinie 14 doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej 292 w okolicy miejscowości Trzęsów w wyniku zderzenia czołowego dwóch pojazdów jedna osoba mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez świadków wypadku oraz strażaków i Zespołu Ratownictwa Medycznego zginęła na miejscu zdarzenia. 4 kolejnym osobom jest udzielana pomoc medyczna przez ZRM.

Citroen najechał na tył naczepy DK-3 Polkowice

25 września 2020 po godzinie 14 na DK-3 - wysokości stacji paliw Lotos - za Polkowicami na pasie w kierunku Lubina doszło do bardzo poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczył pojazd osobowy marki citroen oraz ciągnik siodłowy z naczepą. 

Śmiertelny wypadek na S-3 przed Polkowicami. AKTUALIZACJA

11 września 2020 po godzinie 14 na S-3 na wysokości szybu SW-1 na pasie w kierunku Polkowic - polkowickie służby przy wsparciu sił z powiatu głogowskiego i lubińskiego oraz załogi lotniczego pogotowia ratunkowego Ratownik 15 z Zielonej Góry stoczyły dziś prawdziwą bitwę o życie czwórki ludzi uwiezionych w kompletnie rozbitym pojeździe osobowym marki citroen picasso, który znalazł się pomiędzy dwoma ciągnikami siodłowymi z naczepą.

Nie żyje kierowca ciężarówki

28 sierpnia 2020 po godzinie 13 w okolicy zwężenia na drogę serwisową od strony Głogowa w kierunku Polkowic doszło do tragicznego zdarzenia. Kierowca ciężarówki najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą. Niestety mimo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się go uratować. 

Dachowanie pojazdu na granicy województw. 5 osób rannych

21 sierpnia 2020 przed godziną 12 doszło do dachowania pojazdu marki Fiat na S3 (234 km) pas w stronę Zielonej Góry. Do zdarzenia doszło kilkaset metrów za terenem powiatu polkowickiego.

Zderzenie trzech pojazdów na trasie Przemków - Chocianów

18 sierpnia 2020 po godzinie 14 doszło do poważnie wyglądające zdarzenia drogowego na trasie Przemków - Chocianów (DW328). Kilkaset metrów za Przemkowem doszło do zderzenie ciągnika siodłowego z naczepą, busa oraz pojazdu osobowego marki audi.

Zderzenie czołowe na trasie Sobin - Jędrzychów

18 sierpnia 2020 po godzinie 13 doszło do zdarzenia drogowe na drodze Sobin - Jędrzychów. Zderzenie dwóch pojazdów osobowych. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Wypadek Zespołu D0221 ZRM Polkowice w Radwanicach.

6 sierpnia 2020 po godzinie 15 na DK-12 w pobliżu stacji paliw Orlen w Radwanicach doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy w tym Ambulans Mercedes Sprinter ZRM Polkowice. 

Zderzenie ciężarówki z busem w Przemkowie na DK-12

W poniedziałek 3 sierpnia 2020 kilka minut po godzinie 8 doszło do zdarzenia drogowego na DK-12 w Przemkowie. Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali ciężarówkę oraz busa przewożącego osoby. W wyniku wypadku 3 osoby zostały poszkodowane. Działania nasze polegały na pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu akumulatorów.

Zderzenie 4 pojazdów na dojeździe na S-3 - 6 rannych

1 sierpnia 2020 w samo południe na dojeździe do drogi S-3 od strony Polkowic doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Z dotychczasowych ustaleń polkowickich policjantów wynika, że mieszkaniec powiatu nowosolskiego kierujący mercedesem sprinterem najechał na stojące na drodze i najprawdopodobniej oczekujące na możliwość wjazdu na rondo pojazdy.

Wypadek w Szklarach Dolnych - 2 osoby ranne

Zdarzenie drogowe w miejscowości Szklary Dolne gm. Chocianów. Kierujący pojazdem osobowym marki BMW stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył z impetem w rów w wyniku uderzenia pasażerka w widocznej ciąży została uwięziona we wnętrzu pojazdu.

Zderzenie trzech pojazdów na DK-3 w Polkowicach

17 lipca 2020 na drodze krajowej numer 3 w Polkowicach ze skrzyżowaniem z ul. Kardynała Bolesława Kominka doszło do zdarzenie drogowego z udziałem trzech pojazdów osobowych. 

Zderzenie 4 pojazdów na rondzie S3 - Nie żyje jedna osoba.

3 lipca 2020 przed godziną 20 na rondzie w okolicy wjazdu na s3 w pobliżu miejscowości Kazimierzów w gm. Polkowice doszło do groźnego zdarzenie drogowego z udziałem czterech pojazdów. 

Ciężarówka na boku na DK-12 pod Przemkowem

Dnia 3 lipca 2020 na DK-12 przed Przemkowem pojazd ciężarowy z naczepą wpadł do rowu i przewrócił się na bok. Na miejscu pracują zastępy z JRG Polkowice oraz OSP Radwanice i OSP Przemków.

Śmiertelny wypadek na drodze Chocianów - Pasternik.

29 kwietnia 2020 Około godziny 6.40 na trasie Chocianów - Pasternik doszło do śmiertelnego zdarzenia drogowego. Do zdarzenia doszło na granicy powiatów. W wyniku zdarzenia na miejscu zginęła jedna osoba. 

Kolizja przy ul. Polnej w Polkowicach

23 kwietnia 2020 - Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu przy Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Polkowicach ul. Polna Polkowice.

Kolizja drogowa w Retkowie

W czwartek 23 kwietnia 2020 około godziny 5:30 na drodze wojewódzkiej 292 w okolicy Retkowa gm. Grębocice doszło do zdarzenia drogowego.

Tragiczny wypadek w gminie Grębocice - Nie żyje 46-letni głogowianin

21 kwietnia 2020 po godzinie 11 na trasie między Starą Rzeką a Wilczynem w gminie Grębocice doszło do fatalnego w skutkach zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego forda nagle zjechał na przeciwległy pas czołowo uderzając w ciągnik siodłowy marki MAN z naczepą.

Wypadek w Nowej Jabłonnie oraz Wierzchowicach.

28 lutego 2020 - Wypadek na trasie Nowa Jabłonna - Przecław (w powiecie żagańskim) . 1 osoba została poszkodowana.

Potrącenie na ul. Hubala w Polkowicach

w Środę 26 lutego 2020 o godzinie 5:30 na ul. Hubala w Polkowicach doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Na jednej z ulic doszło do potrącenia jednej osoby. Na miejscu pracowały zastępy z JRG Polkowice oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Do działań skierowano także załogę śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 13 z Wrocławia.

Poważny wypadek na DK-12 w Kłębanowicach.

25 lutego 2020 przed godziną 6 na DK-12 w miejscowości Kłębanowice (gm. Radwanice) doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. 

Zderzenie trzech pojazdów na "serwisówce" S-3

17 lutego 2020 po godzinie 16 na drodze serwisowej S3 za rondem (Lubków) zjazd na Szklary Górne doszło do zdarzenia drogowego. W zdarzeniu uczestniczyły trzy pojazdy.

Polska - So 4 Gru - 12:10

Co w Przemkowie

Przemków - So 4 Gru - 11:56

Co w Przemkowie

Dokładnie - Pt 3 Gru - 21:32

Hubala zadymienie klatki schodowej

Polkowiczanin6 - Pt 3 Gru - 20:19

Co sie stalo na Hubala 26?

99 - Cz 2 Gru - 14:27

Mercus Polkowice alarm z monitoringu

Xxx - Cz 2 Gru - 13:02

Trzebnice padaczka na dachu budynku. Polkowice, Chojnów i Trzebnice plus ZRM

Anonim - Cz 2 Gru - 12:32

Polkowice drabina poleciała co jest?

998 - Śr 1 Gru - 21:16

Chocianów drzewo później ulatniający się gaz

Gosc - Śr 1 Gru - 19:23

JRG Polkowice na dwa do Pomocy Medycznej

aspirant jacek - Śr 1 Gru - 16:21

co do skody zielonej nieoznakowanej to do mojej

Yyy - Wt 30 Lis - 10:06

Wypadek koło cmentarza Chocianów

Ciekawy - Pn 29 Lis - 21:17

Co z Jelczem w Nowej Wsi? Jeździ już ?

wideo - Pn 29 Lis - 20:28

Czy jej to komendy policji Skoda Super B zielona nieoznakowana z WRD jezdzi po S3 powiat polkowicki i glogowski.

112 - Pn 29 Lis - 16:41

Zapach gazu Polkowice ul. Górników

Jarek - N 28 Lis - 15:21

Co się dzieje Chocianów alarm gdzie pojechali

Chocianów - N 28 Lis - 15:00

Chocianów alarm

Chocianow. - Pt 26 Lis - 23:08

W Chocianowie Lipowa policja, wyważają drzwi. Ktoś coś wie?

Xxx - Cz 25 Lis - 21:34

Pożar komina w NWL

STRAŻ - Cz 25 Lis - 18:32

Znaleziono sprawcę wypadku przed Parchowem. Był on pod Wrocławiem

55 - Cz 25 Lis - 17:00

Legnicka Polkowice ulatniający się gaz z butli z gazem.

998 - Cz 25 Lis - 15:33

Polkowice Miedziana działania przy zadymieniu w wieżowcu

Gość - Cz 25 Lis - 15:26

Co w Sobinie?

Sobin - Śr 24 Lis - 23:08

Czy ktoś wie co tak ebło

1 - Śr 24 Lis - 17:50

:D

99 - Śr 24 Lis - 17:18

W Sobinie były czynności policyjnej po ostatnim wypadku śmiertelnym

Jarek - Śr 24 Lis - 16:31

Co się dzieje w Chocianowie na kolejowej krzyzowka

Aud - Śr 24 Lis - 16:27

Chocianow co się dzieje za skrzyzowaniem :S

Prosimy o informację - Śr 24 Lis - 13:05

Można prosić o informację co się dzieje że tyle policji było? Ma to związek z tym mordercą? Mieszkańcy się niepokoją!

Xx - Śr 24 Lis - 12:58

O co chodzi w sobinie?

Sąsiadka - Śr 24 Lis - 11:33

Co tyle policji przez Sobin przejechało jakieś 15 samochodów.

9xC9 - Śr 24 Lis - 11:21

Duża akcja policji w Polkowicach.

15 - Wt 23 Lis - 09:53

To były ćwiczenia zgrywjace

Gość - Wt 23 Lis - 08:23

Przyleciał, chwile postał i odleciał.

Tajne - Wt 23 Lis - 00:47

Podobno jakaś tajna rządowa misja

To ja - Wt 23 Lis - 00:23

Jak tam sytuacja z helikopterem bo na portalach cisza?

G1 - Wt 23 Lis - 00:09

Coś wiadomo więcej?

Enzo - Wt 23 Lis - 00:07

Tak ląduje na boisku arkonu

G1 - Wt 23 Lis - 00:03

Helikopter Przemków?

Przemków - Pn 22 Lis - 22:55

Co w przemków

xx - Pn 22 Lis - 20:28

65 lat

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
Anuluj


Aktualnie

10
Online

05-12-21